Neprisijungęs ( Prisijungti )  

UAB DC Sprendimai - elektros prekių prekyba užsiimanti kompanija, įsikūrusi Mažeikiuose Tirkšlių g. 5A, gali pasiūlyti sprendimą kiekvienam klientui. Platų produkcijos asortimentą siūlanti įmonė orientuojasi į privatų bei pramoninį vartotoją, ieško tiekėjų ir partnerių Lietuvoje ir užsienyje. Parduotuvės lentynose siūloma Europoje ir visame pasaulyje vertinamų kompanijų „Merlin Gerin“, "Telemecanique", „Legrand“, „ABB“ ir daugelio kitų elektros prekių gamintojų kokybiška produkcija.

UAB DC Sprendimai klientai – gamybininkai, viešosios įstaigos ir individualūs klientai (ūkininkai, elektrotechnikai, projektuotojai). Visas dėmesys skiriamas siūlomos prekės kokybei ir kultūringam aptarnavimui, todėl į įmonės parduotuvę renkasi pirkėjai ne tik iš Mažeikių, bet ir iš aplinkinių miestų bei miestelių. Nuolatiniams UAB DC Sprendimai klientams skiriamas ypatingas dėmesys, taikomos nuolaidos bei priimami išankstiniai užsakymai, todėl pirkti čia visuomet patogu.

Produkcijos įvairovė, konkurencinga kaina ir individualiai pagal kliento poreikius parenkami elektros prietaisai ir jų priedai nudžiugins net ir tuos pirkėjus, kurie apie elektrą ir jos įrenginius išmano kur kas mažiau nei specialistai. Siūloma elektros instaliacijos elementų, jungiklių, kištukinių lizdų bei tvirtinimo elementų formų įvairovė patenkins ir tuos, kurie nori, kad elektros įranga puikiai derėtų prie namų ar kitos paskirties patalpų interjero.

Didžiausią siūlomo asortimento grupę sudaro elektros valdymo ir kontrolės įranga (dažnio keitikliai, kontaktoriai ir jų priedai, įvairios relės), elektros skydai, įvairios paskirties kabeliai (jėgos, instaliaciniai, jungiamieji), taip pat apšvietimo lempos, pramoniniai ir interjero šviestuvai ir jų įranga. Tiek pavieniams, tiek pramoniniams vartotojams čia verta pirkti automatinius išjungiklius, saugiklius ir maitinimo šaltinius ir kita įranga.

UAB DC Sprendimai dirba nuosekliai ir atsakingai, seka besikeičiančias elektros prietaisų gamintojų ir pardavimų rinkos aplinkybes, diegia naujas įmonės ir prekių pristatymo technologijas. UAB DC Sprendimai orientuojasi į įvairius klientus, nuolat rūpinasi, kad jie gautų tai, kas reikalinga stabiliam gamybinių procesų palaikymui ir kasdienybei be rūpesčių.